Close

Kontakt oss!

Du hører fra oss innen kort tid.

Ved å sende inn dette kontaktskjemaet godtar jeg at Boalliansen AS behandler disse personopplysningene med formål om å kontakte meg med tilbud om tjenester fra Boalliansen.
Se vår personvernerklæring.
Navn* Beklager feltet kan ikke være tomt
Telefonnr* Beklager feltet kan ikke være tomt
E-post* E-post adressen er ugyldig, vær vennlig prøv igjen Beklager feltet kan ikke være tomt
Send
Logo
Close
Personvern og nyhetsbrev
Vi bruker kun din e-post til å sende deg nyhetsbrev om Boalliansens muligheter, vi sender ikke denne e-posten videre til noen andre leverandører.
 
Main Image

Vi hører gjerne fra deg!

Kontakt oss
FOR HENVENDELSER OM VÅRE TJENESTER 
Telefon:
473 48 814
E-post: kontakt@boalliansen.no


FOR SUPPORT OG KUNDESERVICE
Telefon: 
453 75 317
E-post: support@boalliansen.no
Chat: Dere kan også bruke chat inne i styreverktøyet


POST- OG BESØKSADRESSER

E-post: post@boalliansen.no

Postadresse:
Boalliansen AS, Postboks 1217, 3009 Drammen

Besøk oss på vårt kontor i Drammen: 
Tomtegata 17, 3015 Drammen

Besøk oss hos If Skadeforsikring, Oslo:
Drammensveien 264, 0283 Oslo
 

VÅRE ANSATTE
Kai Hornslien
Daglig leder
E-post: kai@boalliansen.no
 
Raymond Lerskallen
Forretningsutvikler
Telefon: 958 10 854
E-post: raymond@boalliansen.no
 
Svein-Inge Nilsen
Kundeansvarlig store boligselskaper
Telefon: 473 48 814
E-post: sin@boalliansen.no
 
Elisabeth Fjeld
Administrasjonsleder
E-post: elisabeth@boalliansen.no
 
Gitte Sundland Safi
Kundebehandler & Support
E-post: gitte@boalliansen.no
 
Merete Hansen
Administrasjon & kundekontakt, deltid
Telefon: 453 77 062
E-post: merete@boalliansen.no
 

VÅRE KOLLEGAER I IF
Bjørn Fredrik Nilsen
Assurandør
Telefon: 948 08 650
E-post: bjorn.fredrik.nilsen@if.no
 
Tobias Barhaugen
Selger If
Telefon: 951 50 161
E-post: tobias.barhaugen@if.no
 
Caspar Vinje Hagland
Selger If, deltid
Telefon: 938 83 201
E-post: caspar.vinje.hagland@if.no
 

Dante Andersen

Selger Boalliansen 
E-post: dante@boalliansen.no
 

Geir Ove Kolberg

Selger Boalliansen 
E-post: geir.ove@boalliansen.no